Diatomite Konro Grill Large Wide
€ 899,00
Handgemaakt in Japan. De beste konro ter wereld. Extra breed en diep.
Dit is de originele Japanse Diatomite Konro Grill Large Wide. De perfecte maat voor in de professionele keuken. Lees onderaan meer over deze originele Japanse grill. Met zijn grotere formaat van 69 x 35 x 20 cm is dit model geschikt voor de professionele gebruiker zoals restaurants, foodtrucks of gastro bars. Kijk bij de Konro Grill XXL Diatomite of de Konro Grill XL indien je een andere, groot formaat zoekt.
Beschrijving
Konro Grill Large Wide Diatomite. Extra breed en extra diep.
Vanwege zijn grotere formaat (69 x 35 x 20 cm) is dit model hoofdzakelijk geschikt voor de professionele gebruiker zoals restaurants, foodtrucks of gastro bars.
Gebruik deze large hibachi grill voor zeer heet grillen van yakitori, het searen van Wagyu en andere vleessoorten. Denk ook aan de vele mogelijkheden met vis- en schaaldieren en groenten niet! Alles wat je bereidt op deze handgemaakte Japanse yakitori grill smaakt puur en eerlijk.
Deze Konro Grill Large Wide Diatomite kan op een tafel of een werkblad staan. Het is namelijk voorzien van rubberen anti-slip doppen. Wordt deze konro grill op een RVS blad geplaatst dan is een plateau niet noodzakelijk.
Extra informatie
Gewicht | 13 kg |
---|---|
Afmetingen | 69 x 35 x 20 cm |
Materiaal | Diatomite |
Gewicht ca. | 12,2 kg |
Land van productie | Japan |
Geschikt voor | Professioneel gebruik, Thuisgebruik |
Richtlijn personen | 10 tot 15 personen |